CONTROLOR FINANCIAR

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participarea la raportingul catre grup IFRS si la procesele bugetare
- Identificarea si analiza abaterilor de la principalii indicatori de gestiune
- In functie de profilul candidatului ii vor putea fi incredintate proiecte specifice (modelarea financiara a proiectelor, norme contabile, tarifare).

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Experienta in domeniu
- Cunoasterea teoretica sau experienta in ceea ce priveste normele financiare IFRS este indispensabila (o continuare a formarii poate fi asigurata ulterior)
- Cunostinte operare PC-MS Office
- Posibilitatea de a dialoga/raporta la centru
- Spirit sintetic si rigoare
- Dorinta de a se interesa si de a intelege activitatea
- Dorinta de a lucra in echipa, simtul comunicarii.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o agentie de recrutare si plasare de personal. www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro
Recrutam pentru clientul nostru, companie in domeniul serviciilor publice de apa si canalizare.