Controlor de Gestiune - zona Titan

Lugera & Makler

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, o companie multinationala, lider pe piata bauturilor racoritoare, cautam Controlor de Gestiune pentru depozitul din Bucuresti, zona Titan.

Verificarea camioanelor, la incarcarea si descarcarea acestora;
Verificarea documentelor de picking si de transport;
Semnarea documentelor de incarcare si descarcare a camioanelor;
Sigilarea corespunzatoare a camioanelor la terminarea incarcarii;
Participarea la inventar la sfirsitul fiecarei luni.

CERINTE

Studii medii;
Abilitati de calcul rapid;
Calitati de lider, spirit de echipa si cooperare.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Tichete de masa;
Plata orelor suplimentare conform legii.

Lugera & Makler operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.