CONTROLOR DE GESTIUNE / CONTROLLER

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si urmareste realizarea bugetului anual

- Furnizeaza, catre membrii Comitetului de Directie, analize bazate pe indicatori financiari si economici, previzionali, cu privire la activitatea si performanta firmei.

- Coreleaza indicatorii si analizele realizate cu propuneri de actiune in activitatea operationala

- Controlul gestiunii stocurillor

- Gestioneaza procesul de control si optimizare a costurilor

- Elaboreaza rapoarte cu privire la activitatea firmei

- Dezvolta si implementeaza BSC (BalanceScoreCard)

- Participa la realizarea procedurilor de lucru

CERINTE

- Studii superioare economice

- Cel putin 2 ani experienta in : activitatea de bugetare, analiza, controling

- Foarte bune cunostinte de limba engleza si/sau franceza

- Abilitati de comunicare oral si scris

- Bune cunostinte operare calculator (EXCELL)

- Capacitate de analiza si organizare

- Integritate

BENEFICII OFERITE

- Oferta salariala motivanta.

ISG Romania is a Romanian-Austrian joint venture company present on the Romanian market since 1999. Now it is part of one of the most important European recruitment network - International Service Group , and has partners in over 22 countries.