CONTROLOR DE GESTIUNE

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Gestioneaza, analizeaza si piloteaza toate tipurile de cheltuieli angajate de directia client avand ca principale responsabilitati:
o Analizarea si pregatirea arbitrajului plan / buget / re-previziuni urmarind ca resursele angajate sa fie in coerenta cu obiectivele de performanta ale intreprinderii;
o Consolidarea, analizarea rezultatele lunare de gestiune si cifrarea planurilor de actiune pentru corectarea ecarturilor;
o Asigurarea unei misiuni de analiza si control al aplicarii procedurilor de gestiune;
o Initierea, aplicarea si dezvoltarea unor metode care sa contribuie la pilotajul costurilor si performanta intreprinderii.

CERINTE

¿ Studii superioare economice sau tehnice;
¿ Minim 3 ani experienta de lucru in domeniul financiar gestiune (control de gestiune, analiza economica si financiara, contabilitate de gestiune);
¿ Experienta de lucru intr-un post similar constituie un avantaj;
¿ Foarte bune cunostinte de limba franceza;
¿ Bune cunostinte de limba engleza;
¿ Foarte bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Excel si Power Point);
¿ Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.