controlor de calitate al lucrarilor de instalatii electrice in santier

LOTUS RESART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Controlor de calitate din partea Beneficiarului al lucrarilor de instalatii electrice ce se executa in santier in cadrul unui proiect in derulare.
Responsabilitati:
1. Verificarea permanenta a lucrarilor din santier in baza proiectului de executie si a normelor in vigoare
2. Verificarea existentei tuturor documentelor de calitate ce decurg in urma procesului de constructii.
3. Mentinerea unui nivel de comunicare si informare al reprezentantilor Beneficiarului in santier in privinta derularii procesului de executie.
4. Participarea in calitate de asistent tehnic la fazele determinante din santier.

CERINTE

Inginer sau tehnician instalator, experienta de minim 5 ani in executie, orice experienta in cadrul unei compani de consultanta/dirigentie de santier este bine-venita, cunoscator si vorbitor de limba engleza pentru o comunicare fluenta cu toate partile implicate in procesul de executie.

BENEFICII OFERITE

Echipa tanara si de treaba, program normal (9.30-17.30) si flexibil, fiecare este propriul lui sef, bonusuri de sarbatori, profesionalism.
Asta va oferim noi :)

FIRMA DE DIRIGENTIE DE SANTIER SI CONSULTANTA IN CONSTRUCTII