Controlor calitate legume - fructe

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza receptia calitativa a produselor proaspete/legume si fructe in depozitele proprii
- Organizeaza intreaga activitate legata de controlul calitatii produselor comercializate
- Coordoneaza, urmareste si raspunde de activitatea ce se desfasoara in depozit, cu privire la calitatea produselor
- Intocmeste si transmite Departamentului de Achizitii si Departamentului de Vanzari rapoarte cu privire la calitatea marfurilor receptionate: aspectul ambalajelor, etichetarea marfii, aspectul exterior al marfii, conditiile de transport, etc
- Urmareste modificarile legislative cu privire la ambalarea, etichetarea, etc. a marfurilor si se asigura ca marfurile comercializate indeplinesc conditiile legale
- Inspecteaza locurile de depozitare si vanzare a produselor, pentru a se asigura ca sunt respectate normele si reglementarile specifice
- Realizeaza periodic rapoarte cu privire la produsele similare ale concurentei si preturile practicate de aceasta.

CERINTE

- Minim 1 an intr-o pozitie similara
- Cunostinte de operare PC - Ms Office nivel mediu
- Atitudine proactiva
- Abilitati organizatorice
- Abilitati de comunicare
- Spirit de observatie dezvoltat
- Spirit de echipa
- Rezistent la stess
- Limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- SALARIU FOARTE ATRACTIV
- Masa calda zilnica sau tichete de masa
- Transport asigurat