CONTROLOR CALITATE (CC12)

S.C. BADUC S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

DEPARTAMENT C.T.C. - METROLOGIE

CERINTE

- distributivitate, atentie sporita, receptiv la nou, abilitati de comunicare in relatia cu clientii societatii; excelente abilitati de organizare; capacitate de lucru in echipa; corectitudine;
- experienta intr-o pozitie similara minim 1 an - constituie avantaj;
- cunostinte de operare PC (MS Office);
- cunostinte privind metode de control tehnic de calitate;
- cunostinte tehnice adecvate despre materiale, metode, tehnologii despre constructii si instalatii;

Avantaj: Cei ce au absolvit liceu cu profil tehnic sau studii superioare tehnice in domeniul constructiilor si instalatiilor/efectuarea cursurilor de perfectionare in domeniul controlului/asigurarii calitatii.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si profesioniste
Pachetul salarial inlcude:
- salariu;
- tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare;
- prima de concediu;
- prima de Paste;
- prima de Craciun;
- cursuri de pregatire si perfectionare profesionala;