Controlor Calitate

Alfredo Fresh SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza, urmareste si raspunde de activitatea ce se desfasoara in depozit, cu privire la calitatea produselor;
-Organizeaza intreaga activitate legata de controlul calitatii produselor comercializate;
-Dispune de pregatirea marfurilor din punct de vedere al calitatii, in vederea comercializarii; verifica produsele pentru a se asigura de conformitatea acestora cu specificatiile de calitate;
-Inspecteaza locurile de depozitare si vanzare a produselor, pentru a se asigura ca sunt respectate normele si reglementarile specifice;
-Aduce la cunostinta administratorilor orice probleme legate de activitatile pe care le presteaza in cadrul firmei;
- Efectueaza orice alte lucrari date in sarcina sa de catre seful ierarhic superior sau de catre conducerea societatii;
-Raspunde de verificarea corespunzatoare a produselor din punct de vedere calitativ;
-Raspecta Prevederile ROI, normele de Protectia muncii si PSI si procedurilor referitoare la post.

CERINTE

-Studii de specialitate (industria alimentara!);
-Cunostinte de operare PC;
-Limba engleza nivel mediu;
-Abilitati organizatorice;
-Abilitati de comunicare;
-Persoana analitica;
-Spirit de observatie dezvoltat .

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu performantele;
- Tichete de masa.

Unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate