Controlor calitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de renume in domeniul industriei alimentare, cauta pentru departamentele sale de receptie marfa si livrare produs finit, controlori calitate cu experienta relevanta in domeniul alimentar.

Responsabilitati pentru departamentul receptie marfa:

Intocmirea documentelor de calitate,
Lansarea comenzilor de materii prime catre furnizori,
Inregistrarea computerizata a datelor legate de receptia si eliberarea materiilor prime din depozite,
Depozitarea materiilor prime in conformitate cu standardele de calitate.

Responsabilitati pentru departamentul livrare marfa:

Verificarea calitatii produselor finite,
Intocmirea actelor si documentelor de calitate (Declaratii de conformitate),
Depozitarea produselor finite in functie de necesitatile fiecaruia,
Verificarea mijloacelor de transport pentru a corespunde normelor de calitate.

CERINTE

Studii medii sau superioare in domeniul industriei alimentare,
Experienta relevanta in industria alimentara,
Experienta in verificarea calitatii materiilor prime sau produselor finite constituie un avantaj,
Cunostinte PC,
Cunostinte despre cerintele de depozitare a materiilor prime si a produselor finite,
Disponibilitate pentru lucrul in ture,
Abilitati de coordonare a personalului din depozit,
Tenacitate, siguranta de sine, onestitate.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie moderna, la cele mai inalte standarde de calitate.