Controlor Calitate

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea calitatii produselor pe flux;
- gestionarea inregistrarilor monittorizarii pe flux;
- efectuarea inregistrarilor privitoare la verificarea calitatii produselor;
- initierea actiunilor corective pentru neconformitatile de produs;
- efectuarea de audit de produs;
- raportarea verificarilor efectuate sefului de departament;
- verificarea si receptia produselor aprovizionate;

CERINTE

- spirit de observatie;
- capacitate de concentrare;
- minim studii medii;
- experienta in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa

Companie ce activeaza in domeniul tipografic si al serviciilor IT, membra a unui grup de companii multinational, lider de piata in domeniu, specializata in productia de: formulare fiscale cu regim special, formularistica comerciala, tiparirea de date variabile, personalizare carduri, programe de fidelizare, etc. In prezent, compania numara in Romania un numar de 470 de angajati.