Controlor Calitate

AGENT TRADE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inspectia si controlul materialelor si produselor in conformitate cu documentatia;
- Confirmarea controalelor in fise specifice;
- Sesizarea neconformitatii materialelor si produselor.

CERINTE

Maistru
- Experienta Productie, controlor calitate in asamblari mecanice si electrotehnice
- Capacitatea de a citi si interpreta documentatia tehnica
- Limba engleza - mediu

Calitati personale cerute:
- Comunicare
- Capacitate de organizare
- Onestitate
- Dinamism
- Implicare
- Spirit practic

BENEFICII OFERITE

- Transport asigurat de la si catre firma AGENT TRADE SRL
- Tichete masa

DESCRIEREA FIRMEI

AGENT TRADE SRL

Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiecte de activitate urmatoarele:

1) importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Elektra Beckum AG ( unic importator si reprezentant in Romania), respectiv reprezententul exclusiv pentru Romania a firmei Metabo- Germania;

2) importul si distributia (peste 110 dealeri locali ) al altor branduri de renume precum: Abac, Fiac, Jet, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Bertolini, Batmatic, Barikell, Lae, Daishin, etc.

3) unitate de productie si montaj: generatoarelor de curent si sudura - compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer), echipamente pentru constructii, motopompe, echipamente agricole, accesorii de sudura etc.