Controller productie

zeitconcept Servicii de Personal S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma germana zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala care isi desfasoara activitatea in Brasov, un controller de productie.

Responsabilitati:
- Analizarea costurilor de productie si ale comenzilor de fabricatie
- Realizarea bugetului de productie
- Determinarea costurilor standard de productie pentru fiecare reper
- Intocmirea de rapoarte periodice/punctuale de costuri
- Urmarirea evolutiei indicatorilor de productie

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- Studii superioare, de preferinta inginerie economica
- Cunostinte foarte bune de MS-Office
- Cunostinte foarte bune de limba engleza si germana
- Experienta in domeniul productiei (pregatirea fabricatiei)

BENEFICII OFERITE

- Daca va place sa lucrati independent si sa va atingeti obiectivele, daca stiti sa comunicati eficient si doriti sa va integrati intr-o companie competitiva la nivel international atunci va invitam sa aplicati la aceasta oferta de job cu un CV in limba engleza.
- Va oferim in schimb un pachet salariant foarte motivant, tichete de masa si training-uri in tara si in strainatate.

Agentia de selectie si plasare de forta de munca S.C. zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. este filiala din Bucuresti a companiei germane zeitconcept Personaldienstleistungen GmbH care ofera clientilor sai din Romania solutii inteligente de personal, un plus de flexibilitate in afaceri si transparenta in cooperare.