CONTROLLER

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza costului de productie actual vs. buget

- Verificarea costului de productie (analiza costului planificat vs. cost actual)

- Dezvoltarea/imbunatatirea proceselor implementate in controlling

- Participarea la planificarea bugetelor anuale, precum si la procesele de inchidere de luna si de forecast

CERINTE

- Experienta in domeniu minim 2 ani, preferabil in FMCG
- Studii superioare economice
- Cunostinte avansate operare MS Office

- Cunostinte bune limba engleza

- Abilitati de planificare si organizare a activitatii

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Posibilitatea de ascensiune profesionala
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala pe pozitia de cod
Asteptam CV-urile dvs.