Controller

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaborarea de rapoarte s¿pt¿m¿nale ¿i lunare;
- Elaborarea bugetelor, reviziilor de buget si raportarea lor lunara;
- Coordonarea inventarelor si monitorizarea consumului de materiale;
- Pregatirea si urmarirea planurilor de ac¿iune pentru reducerea consumului de materie;
- Realizarea controlului intern si punerea ¿n aplicare a procedurilor;
- Efectuarea unei analize a rentabilitatii investi¿ilor ;
- Urmarirea investitiilor;
- Optimizarea elementelor folosite in contabilitatea industriala;
- Reducerea costurilor printr-un control adecvat;

CERINTE

Sunteti absolvent de studii superioare in domeniul economic (financiar sau al gestiunii) si aveti deja 4-5 ani experienta, intr-o firma multinationala, intr-un post ce presupune cunoasterea si lucrul cu principiile generale de controlling. Aveti cunostinte avansate de limba engleza (cunostintele de limba franceza constituie un avantaj) si ati lucrat intr-un program informatic de gestiune (de preferat ERP).

BENEFICII OFERITE

Companie internationala de renume;
Beneficiati de un sistem de coaching permanent;
Mediu intercultural;
Posibilitatea de a va dezvolta o cariera;

Veti beneficia de training, in tara (pentru programul informatic) si in strainatate (pentru alte formari ce vor fi necesare, in timp)

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management si recrutam pentru una din firmele noastre partenere.
Producator francez, de componenete auto, de talie internationala cauta pentru sediul sau din Pitesti, un Controller de gestiune.