Contractor licitatii

NOVAINTERMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste sursele de aparitie a licitatiilor; analizeaza caietele de sarcini si extrage conditiile de participare
- realizeaza oferte tehnice si comerciale pentru licitatiile anuntate
- intocmeste si verifica contractele incheiate de companie;
- urmareste indeplinirea tuturor clauzelor contractuale: aprovizionarea cu marfa, livrarea in teritoriu, incasarea sumelor aferente contractelor;
- mentine relatiile cu autoritatile din domeniu pentru respectarea tuturor cerintelor de comercializare din domeniu
- mentine legatura cu furnizorii, solicita produse adecvate cerintelor pietei, precum si documentatia aferenta

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- experienta in managementul contractelor : inginerie, biologie, domeniul medical, conexe
- limba engleza avansat - obligatoriu;
- cunostinte avansate operare PC: Microsoft Project, Excell, Word, Internet Explorer;
- persoana dinamica, deschisa, cu initiativa, dornica de a asimila noi cunostinte;
- capacitati deosebite de comunicare si relationare;
- spirit de echipa si simt comercial;
- persona orientata catre obtinerea de rezultate;
- persoana organizata, capacitate de management al timpului;
- disponibilitate pentru program prelungit;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, corelat cu realizarile

Import si distributie echipamente medicale, reactivi si consumabile