CONTRACT MONITORING SPECIALIST

SC SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza contractele pharma (actualizeaza discount-urile, termenele de plata, conditiile contractuale );
- Gestioneaza softul intern utilizat;
- Inregistreaza si solutioneaza eventualele probleme care pot aparea in softul utilizat;
- Mentine relatia cu furnizorii, importa si centralizeaza ofertele electornice ale acestora;
- Mentine relatia cu farmaciile proprii dar si cu departamentul IT.

CERINTE

- Studii superioare finalizate – avantaj studii economice sau tehnice;
- Cunostinte operare Excel – nivel avanasat;
- Experienta pe un post similar minim 6 luni – reprezinta avantaj;
- Persoana atenta la cifre, ordonata, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).