Contract Manager

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Management si administrare de contracte;
- Intelegerea si aplicarea politicilor de recunoastere a veniturilor, politicilor de migratie, de gestionare a riscurilor, de credit si de vanzari;
- Asigurarea ca activitatile contractuale sunt desfasurate in conformitate cu politicile si procedurile companiei;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii;
- Asigurarea atingerii KPI-lor si a obiectivelor propuse;
- Elaborarea de rapoarte specifice activitatii;
- Realizarea evaluarilor trimestriale / anuale (pe baza KPI-lor, obiectivelor şi competenţelor).

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in management de contracte;
- Studii superioare economice/juridice;
- Cunostinte avansate utilizare computer;
- Orientare catre rezultate si time management;
- Persoana foarte organizata, cu un spirit de observatie dezvoltat si orientare catre detalii;
- Abilitati de relationare si comunicare, rabdare si toleranta la stres;
- Initiativa, proactivitate, capacitatea de a-i stimula si motiva pe altii;
- Reprezinta un avantaj cunosterea la un nivel avansat al limbii engleze si/sau franceze.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist si dinamic.
- Posibilitate de afirmare si acces la o gama larga de proiecte, atat din punct de vedere al diversitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)