CONTENT ADMINISTRATOR - SMARTBUY.RO

Vodanet Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru relansarea unuia dintre proiectele Vodanet Media, cautam o persoana atenta la detalii, organizata si orientata pe rezolvarea problemelor care sa ocupe pozitia de:

CONTENT ADMINISTRATOR

Responsabilitati:
- mentinerea configuratiei sistemului si a interfetei cu clientul
- monitorizarea uploadarilor in baza de date si asigurarea unformitatii
- administratea bazei de date cu produse
- actualizarea continutului de pe site
- corectarea greselilor din uploadurile utilizatorilor

CERINTE

Cerinte de baza:
-studii superioare absolvite sau in curs
- excelente abilitati de navigare Internet, utilizare Microsoft Office si Outlook;
- cunostinte foarte bune de gramatica limbii romane
- limba engleza ¿ nivel mediu;

Reprezinta un avantaj:
- experienta anterioara in lurul cu baze de date, introducere date
- abilitati de comunicare;
- cunostinte de HTML, AdobePhotoshop.

Vodanet Media s-a nascut din pasiunea si ambitia unei echipe tinere care a decis ca publicitatea on-line are un viitor in Romania si a depus toate efoturile pentru a reusi sa se impuna pe piata.
Daca esti in cautarea unui loc de munca dinamic si flexibil, intr-un domeniu nou si plin de provocari, unde poti invata totul despre World Wide Web si poti participa la initierea si succesul unor site-uri si campanii on-line Vodanet Media poate fi locul potrivit pentru tine. Iti oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipa care lucreaza in cel mai activ si mai rapid mediu de comunicare: Internet.
Calitatea pe care o apreciem cel mai mult la angajatii nostri este disponibilitatea de a invata. Web publishing-ul si publicitatea on-line sunt domenii noi, in care specialistii sunt in formare si de aceea noi am ales sa ne formam propriii specialisti.
Ne plac oamenii care accepta provocari si sunt dispusi sa munceasca atat cat este necesar pentru a realiza lucruri remarcabile.