Contact Suport & Customer Service

S.C. Machteam Soft S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de informatii si solutii corecte si complete utilizatorilor, referitoare la serviciile site-urilor: www.sentimente.ro, www.acasa.ro, www.comunicatedepresa.ro, www.colegiimei.ro, www.zodii.ro etc.
- Acordarea de asistenta si consiliere clientilor in utilizarea serviciilor;
- Inregistrarea si rezolvarea solicitarilor clientilor prin mijloace specifice;
- Procesarea de modificari in profilul clientilor, in conformitate cu procedurile in vigoare.

CERINTE

- Student sau absolvent de facultate (Automatica si Calculatoare, Electronica si Telecomunicatii);
- Minim 1 an experienta in domeniu;
- Limba Engleza (scris si vorbit) (nivel mediu sau avansat).

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati reale de dezvoltare personala si profesionala alaturi de o echipa tanara;
- Pachet salarial motivant;
- Cursuri periodice din domenii: business developement/marketing online/ publicitate/ comunicare;
- Acces gratuit sala/fitness.

Machteam Soft (NCH)- companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet. Compania a preluat si managementul Acasa Media (acasa.ro).

- Suntem prezenti in 9 categorii stabilite de Trafic.ro;
- Detinem 4 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro;
- 2,5 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro.