Contabilitate primara, secretariat, proiectant junior

Baroncini

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea de zi cu zi este aceea de a tine evidenta de contabilitate primara a firmei, stocuri, relationarea cu bancile, cu firma de Contabilitate, cu furnizorii externi, organizarea de transporturi interne si internationale si relationarea cu clientii atat vorbit cat si scris.

Cerem cunostinte avansate pentru programul Miccrosoft Office.

CERINTE

Suntem o filiala a brendului italian Baroncini, sediul nostru este in Bucuresti si desfasuram activitati pe teritoriul Romaniei de 15 ani.

Noi avem nevoie de o persoana ordonata cu simt de raspundere, dispusa sa lucreze intr-un mediu asemanator firmelor mici familiare, dar cu o activitate intensa.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport.

Societatea noastra asigura proiectare, livrare, montaj, punere in functiune si intretinere de linii de abatorizare si transare. Baroncini Est va pune la dispozitie profesionisti cu o experienta dezvoltata pe parcursul a 60 de ani de traditie in industria prelucrarii carnii.