CONTABILITATE PRIMARA

BDT RENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea la zi a facturilor si avizelor in programul de contabilitate;
- arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile;
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta;
- Introducerea corecta si eficienta a facturilor in programul de gestiune;
- Asigurarea acuratetei inregistrarilor.
- Facturarea servicilor catre clienti;
- Inregistrarea facturilor de la furnizori;
- Intocmirea fiselor de consum;
- Intocmirea bonurilor de consum.
- emitere bonuri fiscale, facturare;
- incasare numerar.
- inregistrari contabile (intrari, iesiri), registre, gestiune stocuri, facturare, OP-URI

CERINTE

- Reprezinta un avantaj cunostintele excelente de contabilitate primara.
- Apreciem seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii proprii si de comunicare cu forta de vanzari.
- Studii medii de specialitate financiar- contabile;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Meticulozitate si acuratete;
- Spirit analitic, lucrul in echipa;
- Seriozitate;
- Experienta minim 6 luni pe un post similar;
- Foarte bune cunostinte operare calculator: MS Office (Word, Excel, Outlook), internet;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.
- Studii medii;
- Experienta facturare.
- Experienta in lucrul cu un soft de gestiune si contabilitate, preferabil my manager;
- Persoana adaptabila, capabila sa-si insuseasca cunostinte noi si sa se descurce singura in exercitarea atributiilor ce-i revin

BENEFICII OFERITE

In functie de realizarile personale in cadrul firmei.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de renume

MISIUNEA BDT BDT RENT este sa furnizeze produse de calitate superioara, performanta si servicii la cele mai ridicate standarde, satisfacând deplin exigentele clientilor nostri.

TELURILE majore care calauzesc activitatea BDT în urmatorii ani sunt:
- Obtinerea satisfactiei totale a clientilor referitor la calitate, livrare, pretul si serviciile, precum si continua lor îmbunatatire
- Mentinerea unui mediu de lucru care sa aduca satisfactie personalului;
- Competitia continua care sa asigure cresterea si prosperitatea firmei si a personalului.