CONTABILITATE PRIMARA

MY WAY CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea actelor contabile: intrari, iesiri, facturi, avize, OP-uri etc.
- inregistrarea evidentelor contabile in programul de contabilitate si gestiune
- alte activitati ce intra in sfera de activitate a compartimentului contabil.

CERINTE

- studii medii
- cunostinte de contabilitate primara
- bune abilitati in utilizarea calculatorului
- utilizarea unui soft de contabilitate si gestiune prezinta avantaj
- persoana organizata si riguroasa
- usurinta in asimilarea de noi cunostinte si in efectuarea activitatilor specifice postului
- spirit de initiative si adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

Salarizare in functie de experienta si cunostintele in domeniu (200 - 300 euro).
Program:09.00 - 19.00 de luni pana vineri, 09.00 - 14.00 sambata.
Pct. de lucru: zona Lizeanu.

MY WAY CONSULTING, agentie acreditata de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea de personal pentru piata interna a fortei de munca.In momentul de fata recrutam candidati pentru Departamentul contabil al clientului nostru, GOK & BENZ, firma ce are ca obiect de activitate import si comert cu piese auto.