CONTABILITATE

S.C. Rocast

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta contabila primara , incasari si plati;
- inregistrare facturi furnizori (exclusiv marfa);
- intocmire jurnale vanzari, cumparari,registru de casa;
- evidenta documente cu regim special;
-intocmire situatii diverse catre seful compartimentului ;
-intocmire documente primare privind operatiunile de casa , banca , achizitii diverse ,etc ;
- verificarea indeplinirii calitatii de document justificativ in contabilitate pentru documentele primite.

CERINTE

-cunostinte contabililitate (studii superioare)
-cunostinte si experienta in operare PC (Office - Word,Excel )
-persoana organizata , responsabila , cu abilitati de comunicare,gandire analitica
-disponibilitate imediata

SC ROCAST SRL are ca obiectiv de activitate distributia de organe de asamblare, sisteme de fixare, unelte si scule si masini unelte. Cu peste 250 de angajati si o cifra de afaceri preconizata pentru anul 2007 sa depaseasca 12 mil. euro, ROCAST s-a impus ca fiind unul dintre cei mai importanti distribuitori de profil din Romania. Firma distribuie peste 30.000 de repere, vanzarea realizandu-se pe baza cataloagelor ROCAST. Pentru mai multe detalii consultati site-ul www.rocast.ro