Contabili cu limba MAGHIARA pentru BUCURESTI

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, lider recunoscut in industria externalizarii serviciilor de afaceri

Job Connect are onoarea de a contribui la marirea membrilor echipei, cautand persoanele potrivite pentru pozitii de:

- Contabili Clienti;
- Contabili Furnizori;
- General Ledger ( pozitia necesita experienta in contabilitate clienti si furnizori)

CERINTE

- cunostinte avansate de MAGHIARA (1) si ENGLEZA (2);
- 1-2 ani experienta in contabilitate clienti/ contabilitate furnizori/ coordonarea unei echipe de contabili clienti si furnizori;
- cunostinte SAP.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial foarte motivant

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.