CONTABILA (EVIDENTA CONTABILITATE PRIMARA)

My Way Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

MY WAY CONSULTING, agentie acreditata de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea de personal pentru piata interna a fortei de munca.In momentul de fata recrutam candidati pentru Departamentul contabil al clientului nostru, firma ce are ca obiect de activitate import si comert cu diverse produse.

Responsabilitati:
- intocmirea actelor contabile: intrari, iesiri, facturi, avize, OP-uri etc.
- inregistrarea evidentelor contabile in programul de contabilitate si gestiune
- alte activitati ce intra in sfera de activitate a compartimentului contabil.

CERINTE

- studii medii
- cunostinte de contabilitate primara
- bune abilitati in utilizarea calculatorului
- experienta in utilizarea unui soft de contabilitate si gestiune
- persoana organizata, riguroasa sidisponibila pentru program prelungit
- usurinta in asimilarea de noi cunostinte si in efectuarea activitatilor specifice postului
- spirit de initiative si adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

Salarizare in functie de experienta si cunostintele in domeniu.

Firma cu obeict de activitate in domeniul recrutarii si plasarii de forta de munca.