CONTABILA - ECONOMISTA OK

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Intocmire situatii financiar-contabile inclusiv balanta:
- verificarea transferului documentelor in cotabilitate;
- verificarea transferuruilor intre subunitati,
- inregistrarea in contabilitate a documentelor justificative privind operatiunile de : casa, banca, clienti, deconturi, salari, note contabile etc;
* Analiza costurilor.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post cerintele sunt:
- Studii superioare/medii (avantaj superioare)
- Cunostinte Ms. Office si program de contabilitate
- Experienta pe o pozitie similara: 2-3 ani
Candidata ideala trebuie sa fie o persoana loiala, cu simtul responsabilitatii, cu bune abilitati de comunicare deoarece va trebui sa comunica cu operatorii din supermarket-uri, sefii de magazine etc)

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul net oferit este de:
* pentru perioada de proba 1200 RON
* dupa perioada de proba intre: 1300-1500 RON
* 20 de bonuri de masa
- Peroada de proba este de 3 luni
- Angajarea are loc cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- Programul de lucru este de Luni pana Vineri intre 9-18 iar Sambata numai daca este cazul;

MODALITATE DE INSCRIERE:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA UNUI INTERVIU DIRECT.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro