Contabila / Contabil

COMBOX Delivery S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contabilitate completa, primara + balanta + bilant
- facturare si intocmirea documentelor de livrare
- introducere facturi intrare/iesire in programul de gestiune
- urmarirea incasarii facturilor la data scadenta
- intocmirea documentelor pentru platile interne si externe
- tangential activitati de vanzare : preluare comenzi, intocmire facturi proforme

CERINTE

- studii superioare economice incheiate ( ASE)
- cunostinte temeinice de contabilitate financiara si de gestiune
- experienta minim 2 ani ca economist, preferabil experienta in import, facturare si contabilitate completa
- operare PC ( MS Office, in special Excel) - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Mediu de lucru placut
Posibilitati de dezvoltare personala

COMBOX Delivery S.R.L. are ca obiect de activitate importul si distributia unei game largi de produse din domeniul tehnicii de calcul: accesorii, periferice, componente, consumabile, media.