CONTABIL - studii superioare

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta contabila primara
Documente si operatiuni financiare (minim balanta)
Monitorizare incasari/plati
Relatii cu banca
Raportare situatii financiare si de vanzari
Relatii cu clientii
Activitati administrative (traduceri, comunicare, interfata si elaborare documente secretariat)

CERINTE

Criterii selectie::
Studii superioare economice (finante contabilitate) absolvite
Cunostinte solide MO (excel, word, power point, outlook, etc.)
Nivel limba Engleza - Avansat (scris, citit, vorbit) ; avantaj cunostinte limba franceza (avansat)

Profil candidat:
Persoana cu excelente abilitati de comunicare (romana si engleza);
Persoana organizata si responsabila in activitati
Persoana energica, cu capacitate de analiza si interpretare
Disponibilitate deplasari in strainatate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv conform contractului individual de munca (full time)
Mediu de lucru deosebit
Posibilitati de trainig si dezvoltare profesionale deosebite

Activitati de selectie personal si consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru reprezinta in Romania unul din cele mai importante trusturi produse medicale pentru cosmetica.