Contabil Senior - Bucuresti

zeitconcept servicii de personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea documentelor contabile conform legislatiei in vigoare,
- evidenta contabila, inclusiv balanta / bilant,
- evidenta contractelor si a soldurilor clientilor si furnizorilor,
- raportarea specifica lunara si trimestriala,
- implicarea in procesul de auditare interna si externa,
- participarea la intocmirea bugetului anual.

CERINTE

- studii superioare finalizate -Facultatea de Contabilitate,
- experienta minim 3 ani in FMCG,
- cunostinte solide de contabilitate,
- abilitati de comunicare si lucru in echipa,
- cunostinte solide de limba engleza si MSOffice.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant,
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere alaturi de o echipa de profesionisti.

Agentia de selectie si plasare de forta de munca zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. este filiala din Bucuresti a holdingului bavarez zeitconcept Personaldienstleistungen GmbH care ofera clientilor sai din Romania solutii inteligente de personal, un plus de flexibilitate in afaceri si transparenta in cooperare.
zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. ofera servicii de consultanta in vederea identificarii si angajarii de personal calificat, servicii de plasare definitiva de forta de munca prin recrutare profesionala si selectie de forta de munca, precum si alte servicii aditionale, necesare succesului clientilor sai.