CONTABIL SENIOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate completa, inclusiv balanta, bilant, deconturi de TVA, depunere declaratii lunare, relatia cu institutiile abilitate;
Asigura respectarea legislatiei contabile si fiscale;
Intocmeste si preda raportarile lunare si anuale cerute de autoritatile romane la termenele stabilite de lege;
Realizeaza rapoarte cerute de catre management;

CERINTE

Studii superioare economice;
Experienta relevanta in contabilitate de minim 3 ani, preferabil intr-o companie din domeniul productiei;
Experienta in crearea si implementarea de proceduri;
Cunostinte foarte bune de legislatie fiscala si financiar-contabila;
Persoana capabila sa lucreze independent si sa isi asume responsabilitatea pentru acuratetea situatiilor contabile ale companiei;
Bune abilitati de comunicare (relationare) interpersonala, seriozitate, personalitate dinamica si flexibila;
Cunostinte aprofundate de MS Office (Excel, Word);

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial negociabil in functie de experienta si abilitati.