CONTABIL SENIOR

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce ofera servicii de consultanta si contabilitate.

- Verificarea documentelor contabile din programul de contabilitate SAP;
- Reconciliere conturi;
- Operatiuni lunare de inchidere a balantei;
- Analiza finaciar contabila;
- Intocmire bilant;

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul economic;
- Experienta in contabilitate minim 4 ani;
- Cunostinte avansate a legislatiei fiscale in vigoare;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Foarte bune abilitati ce comunicare si organizare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.