CONTABIL SENIOR

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire raporturi lunare
Intocmirea si inchiderea balantei lunare
Calcul salarii, intocmire declaratii aferente si depunerea lor
Informare permanenta cu privire la modificarile legislatiei in domeniul contabilitatii si fiscalitatii

CERINTE

Minima experienta in domeniul bancar
Absolvent facultate cu profil economic prezinta avantaj
Cunostinte solide limba engleza
Operare PC,program de contabilitate nivel avansat
Persoana pozitiva
Abilitati de organizare, comunicare

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro