CONTABIL SENIOR

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Relatii cu banca
Intocmire raporturi lunare
Intocmirea si inchiderea balantei lunare
Calcul salarii, intocmire declaratii aferente si depunerea lor
Informare permanenta cu privire la modificarile legislatiei in domeniul contabilitatii si fiscalitatii

CERINTE

Minim 3 pana la 5 ani experienta in domeniul contabilitate/audit
Detinerea unei functii de contabil sef constituie avantaj
Absolvent facultate cu profil economic, specializare contabilitate,finante,audit
Calitatea de expert contabil sau stagiar in obtinerea acestei calitati
Cunostinte solide limba engleza
Persoana pozitiva
Abilitati de conducere, organizare, comunicare
Disponibilitate deplasari in tara / strainatate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Sediu central
Companie membra CECCAR

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro