CONTABIL SENIOR

SC R&S Inteligent Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea evidentei contabile aferente perioadei
- intocmirea registrelor de contabilitate
- calculul taxelor datorate bugetului consolidat
- elaborarea declaratiilor lunare / trimestriale
- intocmirea situatiilor financiare semestriale si anuale
- calculul salariilor si al contributiilor aferente
- intocmirea declaratiilor lunare, trimestriale si anuale aferente contributiilor salariale

CERINTE

- cunostinte solide de contabilitate
- cunostinte de fiscalitate
- minim 3 ani experienta in contabilitate
- experienta de lucru cu programe de contabilitate

- persoana organizata
- orientata catre rezultate
- gandire analitica

Prezinta avantaj:
- cunostinte de contabilitate de gestiune
- engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Program flexibil.
Un mediu de lucru profesional intr-o organizatie moderna.

Companie de resurse umane, specializata in principal pe recrutarea in domeniul financiar- contabil, marketing si IT.