CONTABIL SENIOR

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si coordonarea departamentului financiar contabil
Intocmire situatii financiare semestriale/ anuale
Intocmire situatii financiare curente: Registru Jurnal, Registru inventar, Jurnal vanzari, Jurnal cumparari, Casa, banca, situatii clienti/ furnizori
Relatia cu Trezoreria si Adminstratia Financiara
Calcul salarii, depunerea declaratiilor, intocmire situatii de plata
Legatura cu firmele de audit

CERINTE

Studii superioare economice absolvite
Experienta in domeniu minim 3 ani
Cunostinte relevante in domeniul financiar contabil, legislatia in vigoare
Cunostinte operare in programe de contabilitate specifice
Cunostinte operare PC , office
Limba engleza nivel avansat (foarte important)
Experienta in cadrul unei companii in domeniul constructiilor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte bun
Mediu de lucru profesionist
Mediu placut

Maof Group Ro Srl este o companie specializata in prestarea de servicii in domeniul resurselor umane, filiala a companiei Maof Group Israel cu traditie de aproximativ 10 ani pe piata fortei de munca.