CONTABIL SEF-SOCIETATE DE LEASING

MERIDIAN LEASING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea, organizarea si conducerea activitatii departamentului financiar- contabil;
Intocmirea balantei de verificare, a declaratiei de TVA, a bilantului, calculul impozitului pe profit;
Raspunde de corectitudinea si intocmirea in timp a evidentei contabile si a raportarilor catre autoritati si catre managementul firmei;
Intocmirea tuturor raportarilor catre BNR;
Coordonarea echipei departamentului financiar- contabil.

CERINTE

Studii superioare economice;
Experienta financiar contabila in cadrul unei societati financiar bancare;
Cunostinte foarte bune de legislatie fiscala si financiar-contabila bancara;
Capacitati foarte bune de organizare si coordonare
Persoana dinamica, responsabila, comunicativa
Experienta anterioara in functii de conducere
Spirit de lucru in echipa dezvoltat

BENEFICII OFERITE

Salariul motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Societate comerciala de leasing financiar.