CONTABIL SEF - Divizia Sisteme si Servicii de Securitate

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-raspunde de raportarea conform RAS
-coordoneaza direct o echipa de minim 5 persoane
-coordoneaza financiar-contabil filialele din tara si personalul de specialitate din compartimentele locale
-raspunde de intomirea pachetului de raportare pentru management in formatele stabilite la nivel de grup (raportare IFRS, cash-flow, analiza pe segmente de activitate, etc.)
-asigura interfata cu auditorii companiei

CERINTE

-studii superioare de specialitate de preferat specializarea Finante-Contabilitate
-experienta in domeniul financiar-contabil intr-o functie similara minim 2 ani
-cunostinte solide de contabilitate si legislatie financiar-contabila si fiscala
-limba engleza nivel mediu
-cunostinte bune de MS Office (Word, Excel), programe de contabilitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial adecvat
- pozitie de middle management intr-un grup de companii

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative