CONTABIL SEF- COMPANIE PRODUCTIE PUBLICITARA

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza o echipa formata din 3 persoane
Coordoneaza activitatea financiar-contabila pentru 2 companii
Raspunde de exactitatea datelor introduse in sistem in vederea prelucrarii automate
Asigura organizarea si gestionarea eficienta a patrimoniului societatii
Organizeaza si coordoneaza contabilitatea operatiilor de capital, contabilitatea imobilizarilor, stocurilor,tertilor, trezoreriei,cheltuielilor si veniturilor
Raspunde de efctuarea periodica a inventarierii generale a patrimoniului
Supravegheaza reconcilierea si inchiderea conturilor
Elaboreaza balanta de verificare
Efectueaza analiza financiar-contabila pe baza de balanta
Intocmeste zilnic situatia conturilor bancare si o prezinta impreuna cu scadentarele de furnizori
Calculeaza drepturile salariale; emite state de salarii , calculeaza si inregistreaza obligatiile de plata ale angajatorului; genereaza si depunde la termen declaratiile aferente salariilor

CERINTE

Studii superioare profil finante- contabilitate
Experienta minima pe un post similar: 3 ani
Experienta minima in specialitate: 5 ani

BENEFICII OFERITE

Negociabil

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.