Contabil sef (companie multinationala)

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este deschis in cadrul unei companii multinationale de renume, prin firma de contabilitate care presteaza aceste servicii.
Activitatea se va desfasura la sediul multinationalei.
Practic, persoana angajata va superviza intreaga activitate contabila, avand in subordine 3-4 oameni (tot angajati ai firmei de contabilitate)

CERINTE

Studii de specialitate, eventual dublate de diverse cursuri de perfectionare.
Experienta anterioara pe posturi de contabil senior/contabil sef - minim 3 ani.
Buna cunoastere a limbii engleze si a operarii in programe de contabilitate (CIEL, WIZCOUNT etc).
Permis de conducere - cat B

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit se negociaza in urma interviului, cu o baza de pronire de 1800 EUR. Se ofera masina si telefon de serviciu.
Angajare in sistem PFA sau facturare pe firma proprie.

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.