CONTABIL SEF ADJUNCT

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica inregistrarile contabile zilnice efectuate in cadrul societatii
- Raspunde pentru toate inregistrarile, situatile raportarile si declaratiile perioadice ce trebuie intocmite si depuse catre autoritati si top management
- Asista contabilul sef in toata activitatea desfasurata si il inlocuieste pe acesta cand lipseste

CERINTE

- studii superioare economice
- experienta in domeniu minim 5 ani
- cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate
- cunostinte avansate de operare PC - cunoasterea softului Wizcount constituie un avantaj
- initiativa si implicare
- abilitati de comunicare, interrelationare si socializare
- abilitati de organizare
- abilitati de lucru cu termen limita si de a rezolva sarcini multiple concomitent
- seriozitate si loialitate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de renume
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
- Conditii optime si motivante de lucru
- Trainning permanent

Grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala cu acoperire nationala.