Contabil Sef Adjunct

R BUSINESS SOLUTION S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza lunara a contului de furnizori pentru achiziþii de bunuri si servicii, semnalarea eventualelor nereguli de inregistrari.
- Participarea la inchiderea lunara a operatiunilor contabile, a notelor contabile referitoare la acestea.
- Inregistrarea lunara a situatiei centralizate a incasarilor si platilor.
- Conteaza, inregistreaza si verifica toate operatiile din registrul de casa in lei.
- Conteaza, inregistreaza si verifica toate ordinele de casa si banca in valuta
- tine evidenta debitorilor si creditorilor.
- Preia NIR-urile de materii prime si materiale de la magazia de materiale, verifica rigurozitatea si corectitudinea operarii acestora in fisele de magazie.

CERINTE

- studii superioare de specialitate finalizate
- experienta minim 5 ani
- cunostinte operare PC
- cunostinte elementare limba engleza
- cunostinte legislatie fiscala

Suntem cea mai mare companie de distributie de presa si produse complementare din Rom¿nia, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaza zilnic Bucurestiul si toate judetele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezentati de oameni care gasesc solutii excelente si unice.

In prezent compania se afla in plina campanie de dezvoltare, se diversifica gama de produse si se extinde reteaua de distributie. Serviciile noastre solicita din partea echipei standarde inalte de calitate care pot fi obtinute printr-o excelenta comunicare si suport logistic si tehnic performant.

Noii membrii ai echipei vor deveni parte integranta a unui concern care valorizeaza satisfactia angajatilor si rasplateste performanta.