CONTABIL SEF ADJUNCT

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica inregistrarile contabile zilnice efectuate in cadrul societatii

- Raspunde pentru toate inregistrarile, situatile raportarile si declaratiile perioadice ce trebuie intocmite si depuse catre autoritati si top management

- Asista contabilul sef in toata activitatea desfasurata si il inlocuieste pe acesta cand lipseste

CERINTE

- Studii superioare economice

- Experienta in domeniu minim 5 ani

- Cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate

- Cunostinte avansate de operare PC - cunoasterea softului Wizcount constituie un avantaj

- Initiativa si implicare

- Abilitati de comunicare, interrelationare si socializare

- Abilitati de organizare

- Abilitati de lucru cu termen limita si de a rezolva sarcini multiple concomitent

- Seriozitate si loialitate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de renume

- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica

- Conditii optime si motivante de lucru

- Trainning permanent

Grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala cu acoperire nationala.