Contabil Sef

AECTRA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta contabila primara;
- Intocmirea balantei de verificare;
- Bune cunostinte de I.A.S si R.A.S.
- Bune cunostinte de fiscalitate;
- Experienta in relatia cu Fiscul.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in domeniul financiar - contabil;
- Experienta anterioara de minim 3 ani in activitatile ce constituie principalele responsabilitati;
- Cunoascatoare/cunoscator al limbii engleze;
- Diploma de Expert Contabil, sau studii de perfectionare in derulare;
- Foarte bune cunostinte de utilizare a computerului si a pachetului MS Office;
- Atent(a), meticuloasa/meticulos, rapida, cu simtul raspunderii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv bazat pe performante;
- Oportunitate de dezvoltare intr-un mediu dinamic si competitiv, parte dintr-o echipa de profesionisti de varf.

Ca si furnizor de materii prime si tehnologie pentru industrie - fire si fibre pentru industria textila, tehnopolimeri pentru industria prelucratoare a maselor plastice si a cauciucului, siliconi de uz industrial, materiale si solutii pentru constructii, lacuri si vopsele, paste electronice, AECTRA S.R.L. s-a evidentiat in piata materiilor prime ca lider de piata de mai bine de 10 ani.
AECTRA S.R.L. dezvoltandu-se intr-un mediu competitiv si in continua diversificare, doreste atragerea in cadrul echipei sale a profesionistilor doritori de perfectionare, obtinere de rezultate si succese.