CONTABIL SEF

SC LAROPHARM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizarea gestiunii de materii prime si produse finite ;
-intocmirea si verificarea documentelor in cadrul procesului de productie;
-intocmirea delaratiei de TVA si a impozitului pe profit;
-verificare registru de casa, deconturi;
-intocmirea balantei de verificare si a bilantului;
-elaborarea diverselor rapoarte si analize pe baza datelor contabile pentru uzul conducerii companiei;
-alte atributii specifice departamentului.

CERINTE

-studii superioare economice;
-experienta minim 5 ani pe o astfel de pozitie;
-experienta minim 3 ani intr-o companie cu productie;
-cunostinte solide de legislatie financiar-contabila;
-cunostinte program contabilitate Wizcount.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant

Companie nationala, important producator si distribuitor de produse farmaceutice si suplimente nutritive, activa pe piata de profil incepind cu 2001, aflata in continua expansiune.