Contabil Sef

SC Eurogama Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si supervizeaza activitatea departamentului Financiar – Contabil;

- Participa la intocmirea operatiunilor contabile;

- Intocmeste balanta lunara, bilantul contabil sau alte analize/ rapoarte financiar contabile;

- Asigura controlul inregistrarilor contabile, procedeele de prelucrare a datelor si exactitatea acestora, precum si respectarea legislatiei in vigoare ;

- Ofera suport si consultanta angajatilor si managementului, in vederea optimizarii activitatii.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Cunostinte foarte bune de fiscalitate si legislatie financiar-contabila;
- Capacitate de actualizare a cunostintelor profesionale;
- Comunicativitate si relatioanare foarte bune;
- Experienta profesionala minim 5 ani pe o pozitie similara;

- Experienta in contabilitatea de productie cnstituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist, competitiv;
- Pachet motivant.

Eurogama Invest SRL este una din cele mai importante tipografii din Romania ocupand o pozitie de lider in zona tiparului publicitar si al productiei de ambalaje din carton duplex si ondulat precum si in zona productiei publicitare din material plastic. De asemenea, pentru clientii sai EUROGAMA presteaza si servicii de publicitate – creatie, media planning si buying – si servicii complexe de logistica.