CONTABIL SEF

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tinerea contabilitii complete.
Primirea, intocmirea si verificarea documentelor specifice
Supervizarea contractelor societatii, corespondenta si relatiile cu clientii
Intocmirea si aprobarea diverselor situatii contabile.
Se ocupa de contabilitatea analitica, de facturi -analiza si inregistrarea acestora si de TVA.
Gestiunea stocurilor.
Are in subordine 3 persoane.

CERINTE

Studii ASE facultatea Contabilitate
Minim 2-3 ani experienta intr-o pozitie similara, de preferat in domeniul constructiilor.
Bune abilitati de conducere si organizare
Cunostinte avansate operare PC
Cunoasterea aprofundata a legislatiei in domeniu.
Abilitati de coordonare, atentie la detalii.
Persoana comunicativa, flexibila, bine organizata.

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu, telefon.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management.
www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro

Clientul nostru este un lider regional in aplicatiile de tehnologie avansata, cu experienta extinsa in proiecte de constructii publice si private.
Societatea a fost creata in 2004 pentru a urmari o implicare dinamica in proiecte de infrastructura si constructii, in dezvoltarea de servicii imobiliare, precum si in proiecte co-finantate.

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra.