CONTABIL SEF

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Tine evidenta si face inscrierile contabile in registrele speciale;
2. Tine evidenta cheltuielilor in numerar si a avansurilor spre decontare acordate angajatilor;
3. Tine evidenta avansurilor la salarii acordate angajatilor;
4. Depune actele si notele contabile la serviciile de resort, in termenele specificate de lege ;
5. Mentine relatiile cu organele si organismele de control si verificare, precum si de stat;
6. Inregistreaza cu ajutorul sistemului informatic de contabilitate operatiunile economico –
financiare ale firmei;
7. Executa orice alte sarcini de competenta sa, ce i-au fost alocate de conducerea unitatii;
8. Respecta regulile de protectia muncii, protectia mediului si de P.S.I;
9. Respecta R.O.I. si R.O.F. al SC Stanleybet Romania SRL;
10. Raspunde in fata superiorilor ierarhici pentru activitatea desfasurata;
11. Raspunde conform reglementarilor in vigoare, pentru neindeplinirea sau indeplinirea
defectuoasa a sarcinilor ce-i revin;
12. Respecta secretul profesional si se ingrijeste de pastrarea documentelor cu care intra in contact.

CERINTE

- Bun¿ comunicare interuman¿
- Capacitate de planificare, coordonare ¿i evaluare a activit¿¿ilor proprii, aten¿ie distributiv¿
- Capacitate de efort intelectual intens ¿i prelungit
- Responsabilitate ¿i exigen¿¿ fa¿¿ de munca depus¿
- Abilitati de leadership
- Experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie similara

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu avantajos, pe masura responsabilitatilor implicate.

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.