CONTABIL SEF

CORA GENERAL BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului trebuie conduca departamentul financiar contabil al Companiei, realizand o activitate financiar-contabil¿ complet¿ care s¿ reflecte corect ¿i legal opera¿iunile financiar-contabile, precum si rezultatele finale ale acestora

CERINTE

- studii superioare economice;
- experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- experienta in colaborarea cu societatile de profil si persoanele autorizate din domeniul;
- persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare, rezistenta la stress si program prelungit;
- capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan;
- excelente aptitudini manageriale, abilitati de administrare si supervizare;
- excelente abilitati de comunicare si negociere, de lucru in echipa;
- competent, consecvent, perseverent, hotarat si determinat;
- gandire logica si atitudine pozitiva;
- proactiv, anticipativ si preventiv;
- personalitate puternica, viziune, pasiune, lidership, cu initiativa si spirit practic, orientat catre obtinerea de rezultate;
- spirit analitic, cu capacitate de ierarhizare a prioritatilor;
- colaborare pe termen lung, cu delegare deplina de competente in fundamentarea strategiei si dezvoltarea echipei;
- responsabilitate, capacitate de asumare si indeplinire a obiectivelor financiare;
- buna cunoastere a limbii engleze (scris si vorbit);
- cunostinte solide si experienta in operarea PC;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

SALARIU AVANTAJOS

DESCRIEREA FIRMEI

LANT DE MAGAZINE DE MODA