CONTABIL SEF

AECTRA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta contabila primara;
- Intocmirea balantei de verificare;
- Bune cunostinte de I.A.S si R.A.S.
- Bune cunostinte de fiscalitate;
- Experienta in relatia cu Fiscul.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in domeniul financiar - contabil;
- Experienta anterioara de minim 3 ani in activitatile ce constituie principalele responsabilitati;
- Cunoascatoare/cunoscator al limbii engleze;
- Diploma de Expert Contabil, sau studii de perfectionare in derulare;
- Foarte bune cunostinte de utilizare a computerului si a pachetului MS Office;
- Atent(a), meticuloasa/meticulos, cu simtul raspunderii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv bazat pe performante;
- Oportunitate de dezvoltare intr-un mediu dinamic si competitiv, parte dintr-o echipa de profesionisti de varf.

Grup de firme lider in distributia de materii prime pentru industrie si agricultura, cauta sa aduca in echipa sa noi oameni de valoare alaturi de care sa atinga obiectivele strategice.

Daca sunteti deschisi catre nou, imaginativi, determinati sa reusiti in viata, daca sunteti convinsi ca puteti aduce valoare adaugata atat in mediul de afaceri cat si mediului social printr-o filosifie de castigator prin excelenta, atunci va asteptam sa va alaturati echipei noastre.