Contabil Sef

HR BUSINESS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o prestigioasa companie multinationala care activeaza in domeniul serviciilor, doreste sa angajeze o persoana competenta si profesionista pentru pozitia de Contabil Sef.

Reponsabilitatile postului:

• Supervizarea activitatii financiar-contabile din cadrul departamentului
• Sesizarea si corectarea eventualelor erori aparute in cadrul activitatii financiar-contabile
• Elaborarea situatiilor financiare
• Coordonarea echipei din cadrul departamentului de contabilitate.

CERINTE

• Absolvent(a) studii superioare economice
• Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara
• Experienta operarii cu Navision constituie un avantaj
• Atentie la detalii
• Bune abilitati organizatorice
• Simtul responabilitatii
• Spirit intreprinzator.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv.

HR Business Consulting este o agentie care aduce un suflu nou pe piata serviciilor de consultanta pe probleme de resurse umane, avand o abordare moderna, apropiata si adaptata clientului, astfel incat cererea si oferta de munca sa se intalneasca cu maximul de succes.